Zebraman

… filmový klub Pharao v Kolíně uvádí japonský úlet …

    Film jsem neviděl a neznám, nebudu tlumočit cizí postřehy, rozhodně se ale těším a všechny zvu do klubu . Milovníci japonských komixů jistě ocení tradiční hodnocení CSFD 71 % a IMDB 6,9 / 10.

 

zebraman

8 komentářů

 • Jerk wrote:

  I či kávaJedna moje známá žije v Japonsku, odjela tam na 3 roky. Z jejího vyprávění je mi Zebra. Takže ve čtvrtek na promítání a pifko? I či káva? Už se těším.

 • cwok wrote:

  I či skre čiJaponci jsou prostě zvláštní…Rozhodně tedy něco polkneme 🙂 Těš se 🙂

 • trenér wrote:

  I či quillano hoši, a polkli ste?

 • mi přídemi příde, že jste polykali jinde…;)

 • kamarade trenerevelka omluva, neslo to jinak, ja byl v praci do pul sedmy, doma ve ctrictvrte a tak vystaven, ze jsem prehodnotil situaci … smula no … priste :)jaka byla ucast?

 • Jerk wrote:

  I ty bruteZebraman si pro tebe přijde. Já tam byl, už si šiju kostýmek – jakej, to bude překvapení, ale nebude černobílej. Film byl dobrej, taková japonská úchylárna. Zrovna ve čtvrtek dopoledne jsem se zúčastnil přednášky na téma: Manga a její historie. Říkali, že těmhle lidem, který se charakterově ztotžní se svým hrdinou, či hrdinkou, říká „tohoka“, nebo tak nějak. No, japonci jsou ujetý dost, ale tenhle film byl opravdu trošku jinej, nebyl tak úchylnej. Výbornej začátek, zajímavej příběh, hezky natočený, konec slabší, i když … Dávám 7 z 10. Už se těším na příště.

 • cwok wrote:

  koukámže si umíš jezky naplánovat volný čas při zkouškovém období 🙂 Ja to bohužel nedal… Ale příště je to jasný…

 • zebra-dvojkop!v pohodě, nevyčítám těm, co nepřišli;) sami se ochudili. jenže neví o co, takže se to tak nějak nuluje. lidí bylo celkem málo, tak maximálně 20,spíš míň, zato bych ale řek, že ten film skoro všechny přítomné zaujal. ale možná to byl jen dojem pod tlakem piv, kterými jsem se během koukání nalíval. oproti jiným miikeho filmům to bylo úchylný fakt málo. ale přesto pěkný! pravda, konec trochu slabší, ale celý úplně originální. tak příště. jo, a psal jsem ti mail, tak doufám, že na správnou adresu…

Napsat komentář

Your email is never shared.Required fields are marked *